מי אנחנו?

אלסקה סטייל היא חברה שנולדה כדי לתת שירות אונליין להזמנת רהיטי יוקרה ואספקתם עד לבית הלקוח. אלסקה סטייל מאפשרת לכם לעצב בקליק כל חלל בסטייל הייחודי לכם. החברה אוהבת לשלב חדשנות עם lifestyle בשיק! כל הרהיטים בחברה מותאמים לעיצובים כפריים, מודרנים, קלאסיים, וינטג’ ועוד תוך דגש על האיכות הגבוהה ביותר – הן במוצרים והן בשירות.

מי היא אלסקה סטייל?

אנו חברה לסחר מקוון הידועה בתור מי ששמה דגש על אספקת רהיטים באיכות גבוהה ובסטייל עכשווי במיוחד. כל הריהוט שלנו מיוצר בישראל באופן אישי ואחיד – מה שהופך את המוצרים שלנו לאיכותיים והיוקרתיים ביותר. הרהיטים שלנו מגיעים עם אריזות סגורות אשר מגנות עליהם באופן יוצא מן הכלל. חשוב לנו לרצות את הלקוחות שלנו ולתת להם את האפשרות לעצב את בתיהם בדרך הכי קלה והכי בטוחה – לקוחותינו נהנים משירות אמין, אדיב ומקצועי.

השילוב בין אספקת מוצרי יוקרה באיכות הגבוהה ביותר לבין האפשרות הנחשקת לעשות זאת בקליק אחד באונליין מהמיטה הוא הפתרון היעיל ביותר בעידן האינטרנט.

החזון שגורם לנו לצמוח ולהתייעל כל הזמן

הרעיון של ‘אלסקה סטייל’ נולד בשלהי הקורונה במטרה ברורה לפתור את בעיית רכישת רהיטים באינטרנט. בעידן של היום, סחר מקוון תופס תאוצה, אך עם זאת הבעייתיות בקניית ריהוט באונליין עודנו קיים וזאת בשל הפער בין הדמיית מוצר באונליין לבין המוצר במציאות. 

החברה שלנו הוקמה עם חזון ברור והוא – ליצור מרחב אינטרנטי בטוח ואמין אשר מדמה כל רהיט באופן אשר הכי קרוב למראהו במציאות. לכן, אנו משקיעים את כל המשאבים הנדרשים וכל הזמן מתייעלים ומתפתחים על מנת לאפשר ללקוחותינו להזמין בביטחון את הרהיטים המוצגים באתר בידיעה שהם תואמים למראה שלהם במציאות. בנוסף חשוב לנו לשמור על סטייל אשר מותאם לטרנדים האופנתיים בעולם עיצוב הפנים ודואגים תמיד לחדש ולהתחדש על פי השיק העכשווי.

התחל שיחה
שמעתי שיש לכם שאלה..?
אנחנו כאן לעזרה אונליין
היי!
ברוכים הבאים לאלסקה סטייל חנות ריהוט אונליין בלבד.
נשמח לשמוע מה בא לך לשדרג ולעזור :)